Twoje urządzenie lokalizacyjne przestało działać w trakcie podróży? Sprawdź, jak skorzystać z funkcjonalności Uzupełnij przejazd w IKK w systemie e-TOLL.

Czytaj więcej  

Zobacz nasz nowy film. cyklu Akademia MyCar, na którym pokazujemy procedurę awaryjną w przypadku problemy z urządzeniem GPS.

Czytaj więcej  

W artykule zobaczysz jak napisać odwołanie jeśli Twoje urządzenia działają, kierowca otrzymał protokół z kontroli i przyszła kara administracyjna.

Czytaj więcej  

Jak odzyskać lub przeksięgować środki z viaTOLL?

Czytaj więcej  

Od 2022 r. zmianie ulegną stawki opłat za przejazd po płatnych odcinkach dróg dla pojazdów ciężkich. Zmiana jest związana z mechanizmem waloryzacji. Podwyższenie opłaty elektronicznej zwiększy wpływy do Krajowego Funduszu Drogowego (KFD) i możliwości rozwoju infrastruktury drogowej w Polsce.

Czytaj więcej  

Zobacz nasz nowy film. cyklu Akademia MyCar, na którym uruchamiamy e-TOLL w 3 szybkich krokach.

Czytaj więcej  

Nie mam urządzenia GPS, jak kupić bilet w aplikacji mobilnej e-TOLL PL BILET? Jak zapłacić za autostrady a2 i a4 etoll?

Czytaj więcej  

Gdzie można kupić bilet autostradowy dla pojazdów do 3,5T? Gdzie zakupić bilet autostradowy e-TOLL? Wykaz stacji LOTOS i ORLEN.

Czytaj więcej  

Od 1 grudnia 2021 r. na płatnych odcinkach autostrady A2 Konin – Stryków i A4 Wrocław – Sośnica zarządzanych przez GDDKiA nastąpi zmiana systemu poboru opłat dla samochodów osobowych i motocykli.

Czytaj więcej  

Rozpoczęcie świadczenia tej usługi planowane jest na 1 lipca 2022 r.

Czytaj więcej